Prosinec 2009

Hlášky z Breaking Dawn

31. prosince 2009 v 16:39 | ♥werca♥ |  ♥Breaking Dawn♥

Jacob: " Jenže jsem nebyl šprt, co chce pozvat nejhezčí roztleskávačku na maturitní ples, ale odmítnutý vlkodlak, který jde nabídnout upírově manželce, že si spolu vrznou a počnou dítě. Paráda."

Bella: " Věděl jsi, že Já jsem ti to říkal má bratříčka Jacoba? Jmenuje se Sklapni zobák."

Jacob: " Všechno na ní křičelo Pozor, křehké."

Edward kolébá Bellu v náručí Edward: " Měla jsi zase noční můru? Nebyla skutečná, nebyla skutečná." Bella: " Žádnou noční můru. Byl to hezký sen." Ed:" Tak proč pláčeš?" Bells: " Protože jsem se probudila."

Ed:"Prohlídka ukončená?" Bells:"Polštáře taky přežily, jak se zdá." Ed:" Bohužel se to samé nedá říct o tvé, ehm, noční košilce." Bells:" To je škoda, ta se mi zrovna líbila." Ed:" Mně taky." Bells:" Došlo ještě k nějakým dalším ztrátám?" Ed:"Budu muset Esmé koupit nový rám postele."

Bella: " Jestli s novým životem nezískám i lepší smysl pro rovnováhu, budu chtít vrátit peníze."

Jacob: "Tahle má hezky rovný nos, tamta by si měla stáhnout vlasy z očí, tahle by mohla točit reklamy na rtěnky, kdyby měla zbytek obličeje stejně dokonalý jako pusu..."

Jacob si myslí, že si o něm dívky myslí: " Kdo je ten velkej magor, co na mě tak čumí?"

Bells: "Uteč, dokud ještě můžeš." Jacob:" No tak Bells! Nessie mě má taky ráda." Bells:" Jak... jsi jí to řekl?" Jacob:" No , to jméno, cos jí vymyslela, se špatně vyslovuje a-" Bells:" Tak jsi překřtil moji dceru podle lochneské příšery?"
Bella: " Nebála jsem se. že narazím do stromu, v takovém případě by to byl strom, kdo by si ublížil."
Bella: " Vy my dáváte k narozeninám dům?" Ed: " Nám, a není to víc než jen chaloupka. Myslím, že pod slovem dům si přece jen představím víc místa pro nohy." Bella: " Nepomlouvej můj dům."


Hlasuj pro fotku na Měsíc Leden 2010 - Robsten

30. prosince 2009 v 13:11 | ♥werca♥ |  Fotka měsíce
Hlasuj pro fotku,ktera se ti nejvíce líbí, fotka která bude mít nejvíce hlasu bude v Menu tak hlasuj...

1.)
2.)
3.)
4.)
tak hlasuj pro tu nej.... me se nejvíce líbí ta 1. takže muj hlas je pro první fotku....

Pepsi - New Moon

30. prosince 2009 v 12:36 | ♥werca♥ |  Produkty k New Moon

Rob a Taylor byly ukradeni..!! xD

30. prosince 2009 v 12:34 | ♥werca♥ |  Others
Taylor Lautner a Robert Pattinson byli ukradeni! A to dokonce několikrát! Samozřejmě, že ne ti živí, ale jejich plakáty v životní velikosti.

Fast-foodový řetězec Burger King je totiž partnerem filmu Nový Měsíc a do všech svých restaurací v USA nalepil fotky hlavních hvězd této ságy!

Potýká se teď proto s každodenními krádežemi. "Je to šílené, vždycky se vtrhne nějaká holka, serve Taylora ze dveří a uteče," svěřil se jeden zaměstnanec BK v Montaně!

A jeho kolegové z ostatních provozoven souhlasí: "Ať je tam kdokoliv z New Moon, během pár hodin je ten plakát pryč!"

Naštěstí má ale fast-food plakátů velkou zásobu, takže jakmile zaměstnanci zjistí, že star je opět pryč, nahradí ji další fotkou! U nás se zatím Twilight stars v Burger King neobjevují!

Dalším problémem, kterému musí restaurace čelit, jsou neustále pomalované dveře. "Každé ráno se na nich objevují nové a nové zamilované vzkazy pro hvězdy ságy Twilight. Nestačíme to mýt," postěžoval si další zaměstnanec.


"Remember Me" - Trailer

29. prosince 2009 v 12:16 | ♥werca♥ |  Remember Me

Grazia photoshoot with Ashley

29. prosince 2009 v 12:14 | ♥werca♥ |  Ashley Greene - Gallery
Krásný shoot se opět povedl naší Ashley.. není divu..příroda se na ni hezky vyřádila :)
More Photos: ZDE

Kristen Stewart: "Tiger Woods called me too"

29. prosince 2009 v 12:12 | ♥werca♥ |  Kristen Stewart - News
Los Angeles, CA - herečka Kristen Stewart dnes ukázala, že i ona udělala "zvláštní laskavost" pro golfistu Tigera Woodse.

"Ano, zavolal mi a řekl, že od teď mi bude volat a že budu 'Sugar Daddy číslo 9'. Vůbec jsem nechápala, o čem ten kretén mluví." Stewart se nedávno svěřila svým přátelům o podivných a nepříjemných telefonátech které dostávala od golfisty Tigera Woodse, který jí telefonoval pozdě v noci.

"Je tak perverzní! Pořád se mě vyptával, jestli všechny ty věci na TheSpoof.com jsou pravda. Chtěl vědět, jestli bych na něj mohla být ošklivá! Fuj!"

Nejlepší světový hráč golfu byl nedávno zatčen, když si na golfové cesty vodil prostitutky. Bylo zjištěno, že utratil více než 1.50 dolarů za volání a obtěžování dívek. Když se ho na to ptali novináři, Tiger podal toho vysvětlení, "Podívejte, než jsem se oženil, neměl jsem vůbec žádný sexuální život."

Kristen řekla, že mu telefon vždy hned zavěsila.

Nový Design...

29. prosince 2009 v 11:32 | ♥werca♥
ahojky jelikoz tento blog bude upa nejvíc o Twilight tak jsem potrebovala new Dess... udělala mi ho jedna holcina z tohoto blogu: twilight-edwardbella.blog.cz moc jí děkuju je uzasnej....jinak budu nabírat Sbééčka ale jen s twilight blogama... tak kdo by chtel tak písnete...

Archív / © olsen-weu.blog.cz 2008-2010 / Home
moje
Others:
olsen-weu.blog.cz