Září 2009


5angels - Věříš si? - dokument

29. září 2009 v 16:28 | ♥werca♥ |  Videa 5Angels

Navstevnost Tohoto Blogu 4.8

29. září 2009 v 16:09 | ♥werca♥ |  Navstevnost Blogu
Navstevnost za minuly tyden (21.9. 2009 - 27.9. 2009) je:

Pondeli: 74
Utery: 77
Streda: 111
Ctvrtek: 120
Patek: 149
Sobota: 126
Nedele: 129

Celkem: 786
Kristen Stewart: "Bojím se upírů!"

25. září 2009 v 18:30 | ♥werca♥ |  Kristen Stewart - News
Jak se hvězda Twilight chrání před krvežíznivými stvůrami...
Přestože Kristen (19) je mega hvězdou upírské ságy Twilight, přiznává, že ona sama má z nadpřirozených krvelačných bytostí obrovský strach! Po celém svém bytě proto rozvěsila paličky česneku, ve snaze vampíry odradit.

"Všichni Kris říkáme, že to uní docela páchne, ale jí je to jedno," prozradila hereččina kamarádka a Kristen k tomu dodala: "Upírů se bojím odjakživa. Měla jsem z nich strach dávno před natáčením Twilight a pokud vím, tak česnek je jediný zaručený odpuzovač."

Filmová Bella pověsila sáčky s páchnoucí potravinou dokonce i na dveře od své ložnice, aby se jí prý klidně spalo. A navíc pohotovostní česnekovou krabičku poslední záchrany vozí i ve svém autě! To pro případ, že by potkala upíra na silnici.

Ve Stmívání se Bella zamilovala do upíra Edwarda. To samé se stalo i v životě obou herců - Kristen Stewart a Robert Pattinson jsou zamilovaným párečkem a Kris k tomu říká: "Zpočátku jsem Roba trochu víc pozorovala, ale teď už vím, že on upír určitě není!"Kristen Stewart - Straší Fanoušky....

25. září 2009 v 18:28 | ♥werca♥ |  Kristen Stewart - News
Hvězda Twilight straší své fanoušky...
Kristen Stewart, hvězda ságy Stmívání, straší své fanoušky! Alespoň si to o sobě myslí. Říká totiž, že lidé na ulici se jí bojí oslovit, protože prý na ně působí příliš nepřístupně! Kristen tvrdí, že se jí nikdy nestalo, aby jí na ulici obtěžovali paparazzi nebo obdivovatelé. A důvod? "Často nosím černou a vypadám naštvaně," vysvětluje Kristen s tím, že novým seznámením skutečně moc přístupná není. Dodává ještě: "Lidé mě prostě nepoznávají. Často říkají 'ta vypadá jako Kristen', ale nikdo nevěří, že jsem to skutečně já!"

Pár zkušeností se svými fanoušky už ale za sebou má a většinou to nebylo nic příjemného, proto Kristen, která je nyní díky Twilight jedním z nejznámějších teenagerů na světě, přiznává, že strach je oboustranný. "Jsou dny, kdy mám pocit, že vůbec nemůžu jít ven. Bojím se, že i přestože budu mít převlek, fanoušci zavolají 'to je pravá Kristen', začnou mě honit a budou se mě snažit ulovit!," prozrazuje star s tím, že tahle představa je pro ni opravdovou noční můrou!Robert Pattinson - Sláva mu do hlavy nestoupla!

25. září 2009 v 18:25 | ♥werca♥ |  Robert Pattinson - News
Chová se jako by ani nebyl megastar...
Přesto, že se i některé méně významné filmové hvězdičky často chovají jako rozmazlené děti a od megastar Roberta Pattinsona by se daly čekat opravdu hvězdné manýry, filmový Edward Cullen takový není!

"Když při natáčení bydlím v hotelu, nechci, aby mi tam uklízely pokojské," svěřil se nedávno Rob a dodal: "To přeci zvládnu sám! A navíc nechci, aby pak někde roztrubovaly, že ten herec měl v pokoji binec."

Pokud někam Robert cestuje soukromě, vybírá si zásadně malé hotýlky a vždycky se zaregistruje pod jiným jménem. "Když jsem byl v Paříži, zapsal jsem se v hotelu jako Clive Handjob," prozradil Rob. Nikdo ho prý nepoznal: "Všichni na mě volali 'Monsieur Handjob'. To bylo skvělý!"

Rob nemá rád, když se s ním zachází jako s hvězdou. "Jsem pořád ten stejnej kluk, jenom mám prostě dobrou práci," vysvětluje herec s tím, že sláva a zájem fanoušků mu nejsou vždycky příjemné.

Od natáčení Stmívání Roberta pronásledují zarputilé fanynky a snaží se všemožně vetřít do jeho přízně. "S každým dalším natáčením jich přibývá," prozradil Rob s hrůzou v očích. Snaží se prý proto být co nejméně viditelný, vždycky má na hlavě kapucu a sluneční brýle: "Někdy mě ale stejně poznají, takže jsem teď hodně dobrej v běhu."Emma Watson - 1.9.09 Nástup do školy!

25. září 2009 v 18:20 | ♥werca♥ |  Emma Watson
I slavné hvězdy musely do lavic...
Konec prázdnin nepotkal jenom tebe! Prvního září musely do školy i některé slavné stars. A Emma Watson (19), Hermiona z filmů o Harry Potterovi, nebyla výjimkou. Střední školu už má ale za sebou, a tak minulý týden nastoupila do prvního ročníku univerzity!

Emma jde ve stopách snaživé Hermiony, proto se rozhodla pro studium anglické literatury a její premiéra ve škole byla opravdu stylová. K zápisu totiž přiletěla vrtulníkem! Hned v prvních dnech se sympatická star svěřil s tím, že se jí v nové škole líbí a přestože je ve zcela novém prostředí, stihla si tu už získat spoustu nových přátel.

Jenže, co když teď Emma skončí kvůli škole s hraním? "To, že jsem nastoupila na univerzitu, neznamená, že přestanu hrát. Chci dál pokračovat, ale chci také získat zkušenosti odjinud než jen z filmování," vysvětlila filmová Hermiona a dodala: "Musím si teď uspořádat čas tak, abych zvládla školu i práci. Nevidím důvod, proč by se mi to nemělo povést!"

Emma však nemusí skloubit jen školu a hraní! Nedávno si totiž koupila dům v Londýně, kde žije se svým přítelem Jayem Barrymorem (26). Pro své studium si ale vybrala Brownovu univerzitu na Rhode Islandu. Musí tedy svého miláčka opustit a pravidelně dojíždět do USA nebo se tam rovnou přestěhovat, a to nebude jednoduché! Držíme palce!Vše nej Nikčo k 11.narozeninám!!!

24. září 2009 v 19:33 | ♥werca♥ |  Nikolka
Archív / © olsen-weu.blog.cz 2008-2010 / Home
moje
Others:
olsen-weu.blog.cz